Saame Tuttavaks!

Võiste Puukool on pereettevõte, mis on sündinud selleks,
et saaksime ühendada oma hobi ja töö.

Meie suureks kireks on aiaruumi loomine, selle hoidmine läbi taimede pügamiste ja kujundamiste. Kui selle hobi liitsime taimede kasvatamise ja müügiga, sündis 2015 aastal Võiste Puukool.

Kuna oleme väike pereettevõte, meid on vaid kaks – peremees Hardo ja perenaine Raili. Meie sihtgrupiks on kujunenud just koduaia omanikud, see on sihtgrupp kellega me saame otse näost näkku suhelda, õpetused kaasa anda. Meile meeldib suhelda otse oma kliendiga ja saada tagasisidet. See on ka põhjuseks, miks puudub Võiste Puukoolil e-pood – suhelda otse kliendiga ja anda käest kätte taimed üle, meie jaoks on see ülioluline.

Meie taimede sortimenti kuuluvad ilupuud -ja põõsad ning kõrrelised. Oleme valinud oma sortimenti taimed, mis muudaks aiad läbi kõikide aastaaegade värvilisteks ja põnevateks. Meile on väga oluline pakkuda kvaliteetseid ja erilisi okaspuid, edevaid lehtpuid, lummavaid kõrrelisi ja kõige pikema õitsemise ajaga aedhortensiaid, mis üheskoos moodustavad juba täiusliku aiaruumi!

Suhelda otse kliendiga ja anda käest kätte taimed üle,
meie jaoks on see ülioluline. – Raili ja Hardo

Foto autor: Tiit Koha